OM Tools (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: User
lv: Lietotājs

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Node
lv: Mezgls

en: Block
lv: Bloks

en: System
lv: Sistēma

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.
