Omega (960gs & HTML5) (7.x-1.0-beta8) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: You are here
bn: আপনি এখানে

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
