Omega (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Pages
ca: Pàgines

en: Register
ca: Registra

en: content
ca: contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Yes
ca: Sí

en: Login
ca: Entrada

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Profile
ca: Perfil

en: Logout
ca: Sortir

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: Breadcrumb settings
ca: Paràmetres del fil d'ariadna

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Breadcrumb separator
ca: Separador del fil d'ariadna

en: Show home page link in breadcrumb
ca: Mostra un enllaç a la pàgina principal al fil d'ariadna

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
ca: Afegeix un separador al final del fil d'ariadna

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Account
ca: Compte

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: sidebar first
ca: primera barra lateral

en: Main menu
ca: Menú principal

en: @current of @max
ca: @current de @max

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Fluid width
ca: Amplada fluïda
