Omega (960gs & HTML5) (7.x-2.0-alpha11) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Pages
sl: Strani

en: Register
sl: Registracija

en: Create a new user account.
sl: Ustvari nov uporabniški račun

en: Request new password via e-mail.
sl: Zahtevaj novo geslo preko e-pošte.

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Categories
sl: Kategorije

en: Login
sl: Prijava

en: Password
sl: Geslo

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: up
sl: gor

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Updated:
sl: Posodobljeno:

en: Width
sl: Širina

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Order
sl: Vrstni red

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
