Omega (960gs & HTML5) (7.x-2.0-alpha11) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Pages
ug: بەت

en: Create a new user account.
ug: يېڭى ئەزا

en: Request new password via e-mail.
ug: ئېلخەت بىلەن ئىم نى جەزىملەش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Custom
ug: ئېنىقلىما بېرىش

en: URL:
ug: ئادرىس:

en: Updated:
ug: يېڭىلاندى:
