Omega (960 Grid System) (7.x-2.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (33 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Register
tr: Kayıt ol

en: Create a new user account.
tr: Yeni bir kullanıcı hesabı yarat.

en: Request new password via e-mail.
tr: E-posta üzerinden yeni şifre iste.

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Content
tr: İçerik

en: content
tr: içerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: More
tr: Devamı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Password
tr: Şifre

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya dön

en: up
tr: yukarı

en: Go to parent page
tr: Üst sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Custom
tr: Özel

en: Updated:
tr: Güncellendi:

en: Width
tr: Genişlik

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Order
tr: Sipariş

en: Profile
tr: Profil

en: Logout
tr: Çıkış

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: You are here
tr: Buradasınız

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Account
tr: Hesap

en: Main menu
tr: Ana menü
