Omega (960 Grid System) (7.x-2.0-alpha4) - en to el translation catalogue (39 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Pages
el: Σελίδες

en: Create a new user account.
el: Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό χρήστη.

en: Request new password via e-mail.
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου μέσω e-mail.

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: content
el: ύλη

en: Comments
el: Σχόλια

en: More
el: Περισσότερα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Login
el: Είσοδος

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: up
el: επάνω

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Posted by
el: Δημοσιεύτηκε από

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Updated:
el: Ενημερώθηκε:

en: Width
el: Πλάτος

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Order
el: Σειρά

en: Profile
el: Προφίλ

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: @current of @max
el: @current από @max

en: Submitted by !username on !datetime.
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Fluid width
el: Μεταβλητό πλάτος
