Omega (960 Grid System) (7.x-2.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (33 entries)

en: Home
jv: Ngarep

en: Pages
jv: Kaca

en: Create a new user account.
jv: Gawé akun panganggo anyar

en: Request new password via e-mail.
jv: Njaluk sandhi anyar dikirim liwat email.

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Content
jv: Konten

en: content
jv: konten

en: Comments
jv: Komentar

en: More
jv: Lengkapé

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Categories
jv: Kategori

en: Password
jv: Sandhi

en: Go to previous page
jv: Nang kaca sakdurungé

en: up
jv: munggah

en: Go to parent page
jv: Nang kaca babone

en: Go to next page
jv: Nang kaca terusané

en: Custom
jv: Kostum

en: Width
jv: Ambané

en: Add new comment
jv: Tambah komentar anyar

en: Order
jv: Urutan

en: Profile
jv: Profil

en: Logout
jv: Metu

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: You are here
jv: Sampeyan nang kene

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Account
jv: Akun

en: Skip to main content
jv: Liwati nang konten utama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Fluid width
jv: Ambané tergantung
