Omega (960 Grid System) (7.x-2.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Content
mn: Агуулга

en: content
mn: агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Updated:
mn: Шинэчилсэн:

en: Width
mn: Өргөн

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Order
mn: Дараалал

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
