Omega (960 Grid System) (7.x-2.0-alpha4) - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Create a new user account.
pa: ਇੱਕ ਨਵਾਂ ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ ਬਣਾਓ।

en: Request new password via e-mail.
pa: ਈਮੇਲ ਰਾਹੀਂ ਨਵੇਂ ਪਾਸਵਰਡ ਲਈ ਮੰਗ ਕਰੋ।

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: up
pa: ਉੱਤੇ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
