Omega (960 Grid System) (7.x-2.0-alpha5) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Create a new user account.
km: បង្កើត​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី ។

en: Request new password via e-mail.
km: ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី​តាម​រយៈ​អ៊ីមែល ។

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: More
km: បន្ថែម

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: up
km: ​ឡើង​លើ

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័​បន្ទាប់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: URL:
km: URL ៖

en: Updated:
km: បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ​ ៖

en: Width
km: ទទឹង

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Order
km: លំដាប់

en: next ›
km: បន្ទាប់​ ›

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: « first
km: « ដំបូង​

en: last »
km: ចុងក្រោយ​ »

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Submitted by !username on !datetime.
km: បាន​ដាក់​ស្នើដោយ​​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime ។

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Fluid width
km: ទទឹង​​អថេរ
