Omega (960 Grid System) (7.x-2.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Pages
ne: पृष्ठहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: प्रतिक्रियाहरू

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: Password
ne: गोप्यशब्द

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुस

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुस
