Omega (960gs & HTML5) (7.x-2.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Pages
sk: Stránky

en: Register
sk: Registrovať

en: Create a new user account.
sk: Vytvoriť nový používateľský účet.

en: Request new password via e-mail.
sk: Požiadať o zaslanie nového hesla e-mailom.

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Categories
sk: Kategórie

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Password
sk: Heslo

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: up
sk: hore

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Updated:
sk: Aktualizácie:

en: Width
sk: Šírka

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Order
sk: Poradie

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Page titles
sk: Titulky stránky

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: @current of @max
sk: @current z @max

en: Submitted by !username on !datetime.
sk: Od používateľa !username dňa !datetime.

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Fluid width
sk: Premenlivá šírka
