Omega (960gs & HTML5) (7.x-2.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Pages
ar: الصفحات

en: Create a new user account.
ar: أنشئ حساب مستخدم جديد.

en: Request new password via e-mail.
ar: اطلب كلمة سر جديدة عن طريق البريد الإلكتروني.

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: More
ar: المزيد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Password
ar: كلمة السر

en: ‹
ar: ▸

en: Go to previous page
ar: اذهب للصفحة السابقة

en: up
ar: فوق

en: Go to parent page
ar: اذهب للصفحة الأم

en:  ›
ar:  ◂

en: Go to next page
ar: اذهب للصفحة التالية

en: Custom
ar: مُطَوَّع

en: URL:
ar: المسار:

en: Updated:
ar: آخر تحديث:

en: Width
ar: العرض

en: Add new comment
ar: علِّق

en: Order
ar: الترتيب

en: next ›
ar: التالية ◂

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: You are here
ar: أنت هنا

en: « first
ar: ▸▸ الأولى

en: last »
ar: الأخيرة ◂◂

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية
