Omega (960 Grid System) (7.x-2.0-alpha7) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Home
mr: स्वगृह

en: Pages
mr: पाने

en: Register
mr: नोंदणी

en: Create a new user account.
mr: नवीन सदस्य खाते बनवा

en: Request new password via e-mail.
mr: नवीन संकेताक्षर विरोपाद्वारे मिळावा यासाठी विनंती करा.

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: More
mr: अधिक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: up
mr: वर

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Width
mr: लांबी

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
