Omega (960 Grid System) (7.x-2.0-alpha8) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Create a new user account.
am: አዲስ የተጠቃሚ መለያ ፍጠር።

en: Request new password via e-mail.
am: በኢ-ሜል አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Custom
am: ብጁ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
