Omega (960 Grid System) (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Pages
bg: Страници

en: Create a new user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт

en: Request new password via e-mail.
bg: Заявяване на нова парола чрез мейл.

en: Content
bg: Съдържание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Order
bg: Поръчка

en: next ›
bg: следваща ›

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
