Omega (960gs & HTML5) (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Pages
ro: Pagini

en: Register
ro: Înscriere

en: Create a new user account.
ro: Creează un cont nou de utilizator.

en: Request new password via e-mail.
ro: Solicitaţi o parolă nouă prin e-mail.

en: Suffix
ro: Sufix

en: Content
ro: Conţinut

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Password
ro: Parola

en: Custom
ro: Personalizat

en: Width
ro: Lăţime

en: Order
ro: Comandă

en: next ›
ro: următor ›

en: Menu settings
ro: Opţiuni de meniu

en: You are here
ro: Eşti aici

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultima »

en: Skip to main content
ro: Mergi la conţinutul principal

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Submitted by !username on !datetime
ro: Trimis de !username la !datetime

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
