Omega (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Create a new user account.
os: Регистраци

en: Request new password via e-mail.
os: Райс ног пароль электронон постæй.

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Content
os: Мидис

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы
