Omega (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Pages
sv: Sidor

en: Register
sv: Registrera

en: Create a new user account.
sv: Skapa ett nytt användarkonto

en: Request new password via e-mail.
sv: Begär nytt lösenord via e-post.

en: Content
sv: Innehåll

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Login
sv: Logga in

en: Password
sv: Lösenord

en: Menu
sv: Meny

en: Custom
sv: Anpassad

en: Width
sv: Bredd

en: Order
sv: Ordning

en: next ›
sv: nästa ›

en: Display breadcrumb
sv: Visa länkstig

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: You are here
sv: Du är här

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Page titles
sv: Sidtitlar

en: Title separator
sv: Avskiljare för titel

en: Front page title
sv: Sidtitel på startsidan

en: Your front page in particular should have important keywords for your site in the page title
sv: Speciellt din startsida bör ha viktiga nyckelord för din webbplats i sidtiteln

en: Set text of front page title
sv: Ange text för sidtitel för startsidan

en: Site title | Site slogan
sv: Webbplatsens namn | Webbplatsens slogan

en: Site slogan | Site title
sv: Webbplatsen slogan | Webbplatsen namn

en: Custom (below)
sv: Anpassad (nedan)

en: Enter a custom page title for your front page
sv: Ange en anpassad sidtitel för din startsida

en: Other page titles
sv: Andra sidtitlar

en: Set text of other page titles
sv: Ange text på andra sidtitlar

en: Page title | Site slogan
sv: Sidtitel | Webbplatsen slogan

en: Page title | Site title
sv: Sidtitel | Webbplatsen namn

en: Page title | Custom (below)
sv: Sidtitel | Anpassad (nedan)

en: Enter a custom page title for all other pages
sv: Ange en anpassad sidtitel för alla sidor

en: Customize the separator character used in the page title
sv: Anpassa avskiljarens tecken som används i sidtiteln

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: @current of @max
sv: @current av @max

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Fluid width
sv: Flytande bredd
