Omega (7.x-2.1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Pages
br: Pajennoù

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Create a new user account.
br: Krouiñ ur gont implijer nevez.

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Password
br: Ger-tremen

en: Menu
br: Lañser
