Omega (7.x-2.1) - en to fy translation catalogue (9 entries)

en: Request new password via e-mail.
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje oer de e-mail.

en: Content
fy: Ynhâld

en: Password
fy: Wachtwurd

en: next ›
fy: folgjende ›

en: You are here
fy: Jo binne hjir

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: Main menu
fy: Haadmenu

en: Submitted by !username on !datetime
fy: Pleatst troch !username op !datetime
