Omega (7.x-2.1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Order
ga: Ordú

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
