Omega (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Create a new user account.
hy: Ստեղծել նոր օգտագործողի հաշիվ

en: Request new password via e-mail.
hy: Նոր գաղտնաբառ պատվիրել էլ-փոստով։

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Width
hy: Լայնություն

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: « first
hy: « առաջինը
