Omega (7.x-2.1) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Pages
mg: Takelaka

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Create a new user account.
mg: Mamorona mpikambana vaovao

en: Request new password via e-mail.
mg: Fangatahana teny miafina vaovao avy amin'ny mailaka

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina

en: Submitted by !username on !datetime
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime
