Omega (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (65 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Pages
pl: Strony

en: Register
pl: Rejestracja

en: Create a new user account.
pl: Tworzy nowe konto użytkownika.

en: Request new password via e-mail.
pl: Prośba o przesłanie nowego hasła e-mailem.

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Content
pl: Zawartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Login
pl: Zaloguj

en: Password
pl: Hasło

en: Custom
pl: Własne

en: Width
pl: Szerokość

en: Order
pl: Kolejność

en: next ›
pl: następna ›

en: Breadcrumb settings
pl: Ustawienia lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Display breadcrumb
pl: Pokazuj linię z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Breadcrumb separator
pl: Seperator linii z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Show home page link in breadcrumb
pl: Pokaż link do strony głównej w lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj separator na końcu ścieżki

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Page titles
pl: Tytuł strony

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: Title separator
pl: Separator tytułu

en: Only in admin section
pl: Tylko w części administracyjnej

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka znajduje się tuż przed tytułem.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj tytuł zawartości na końcu ścieżki

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka nie jest umieszczona tuż przed tytułem.

en: Front page title
pl: Tytuł strony głównej

en: Set text of front page title
pl: Ustaw tekst tytułu strony głównej

en: Site title | Site slogan
pl: Tytuł strony | Slogan strony

en: Site slogan | Site title
pl: Slogan strony | Tytuł strony

en: Enter a custom page title for your front page
pl: Wpisz własny tytuł strony głównej

en: Other page titles
pl: Inne tytuły strony

en: Set text of other page titles
pl: Ustaw tekst tytułów innych stron

en: Page title | Site slogan
pl: Tytuł podstrony | Slogan strony

en: Page title | Site title
pl: Tytuł podstrony | Tytuł strony

en: Preface First
pl: Pierwszy wstęp

en: Postscript First
pl: Pierwszy dopisek

en: Main menu
pl: Menu główne

en: @current of @max
pl: @current z @max

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Submitted by !username on !datetime
pl: Wysłane przez !username w !datetime

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Fluid width
pl: Zmienna szerokość

en: Menu Type
pl: Typ menu

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Header First
pl: Nagłówek pierwszy

en: Header Second
pl: Nagłówek drugi

en: Preface Second
pl: Drugi wstęp

en: Preface Third
pl: Trzeci wstęp

en: Postscript Second
pl: Drugi dopisek

en: Postscript Third
pl: Trzeci dopisek

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Primary Region
pl: Główny region

en: User Bar First
pl: Pierwszy pasek użytkownika

en: User Bar Second
pl: Drugi pasek użytkownika
