Omega (7.x-2.1) - en to rw translation catalogue (8 entries)

en: Pages
rw: amapaji

en: Register
rw: Iyandikishe

en: Create a new user account.
rw: Fungura konti nshya

en: Request new password via e-mail.
rw: Saba ijambo ry'ibanga ukoresheje email

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya
