Omega (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Pages
ug: بەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Create a new user account.
ug: يېڭى ئەزا قوشۇش

en: Request new password via e-mail.
ug: .ئېلخەت بىلەن ئىم نى جەزىملەش

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Login
ug: كىرىش

en: Password
ug: پارول

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Order
ug: تەرتىبى

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Menu settings
ug: تىزىملىك تەڭشەش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime
