Omega (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Pages
is: Síður

en: Register
is: Nýskráning

en: Create a new user account.
is: Stofna nýjan notendaaðgang.

en: Request new password via e-mail.
is: Fá nýtt lykilorð í pósti.

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Content
is: Innihald

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Login
is: Innskráning

en: Password
is: Lykilorð

en: Menu
is: Valmynd

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Width
is: Breidd

en: Order
is: Pöntun

en: next ›
is: næsta ›

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: You are here
is: Þú ert hér

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: @current of @max
is: @current af @max
