Omega (7.x-2.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Request new password via e-mail.
or: ଇ-ମେଲ୍ ଦ୍ଵାରା ନୁତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Menu settings
or: ମେନୁ ବିନ୍ୟାସ
