Omega (960gs & HTML5) (7.x-3.0-alpha1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Home
is: Heim

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: - None -
is: - Einki -

en: Weight
is: Vekt

en: Menu
is: Valmynd

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Site name
is: Navn á heimasíðu

en: Site slogan
is: Slogan hjá heimasíðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: next ›
is: næsta ›

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »

en: Submitted by !username on !datetime
is: Latið inn hevur !username hin !datetime

en: (active tab)
is: (virkið spjaldur)
