Omega (7.x-3.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Pages
ar: الصفحات

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Content
ar: المحتوى

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Menu
ar: القائمة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Site slogan
ar: شعار الموقع

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Width
ar: العرض

en: Media
ar: ميديا

en: Messages
ar: الرسائل

en: next ›
ar: التالية ›

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Debugging
ar: تصحيح الأخطاء

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: (active tab)
ar: (علامة التبويب النشطة)

en: Branding
ar: العلامة التجارية
