Omega (7.x-3.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Pages
cs: Stránky

en: Content
cs: Obsah

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Width
cs: Šířka

en: Media
cs: Média

en: Messages
cs: Zprávy

en: next ›
cs: následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Tabs
cs: Záložky

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Zone
cs: Časová zóna

en: Debugging
cs: Ladění

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: @current of @max
cs: @current z @max

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)
