Omega (7.x-3.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Content
sr: Садржај

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Menu
sr: Мени

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Site slogan
sr: Крилатица сајта

en: Footer
sr: Подножје

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Branding
sr: Брендирање

en: Footer First
sr: Прво заглавље
