Omega (7.x-3.0-alpha3) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ht: - Vid -

en: Page title
ht: Tit paj

en: Site name
ht: Non sit la

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la
