Omega (7.x-3.0-beta1) - en to oc translation catalogue (38 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Pages
oc: Paginas

en: Suffix
oc: Sufix

en: Content
oc: Contengut

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Section
oc: Seccion

en: Menu
oc: Menú

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Site name
oc: Nom del site

en: Site slogan
oc: Eslogan del site

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Width
oc: Largor

en: Messages
oc: Messatges

en: next ›
oc: seguent ›

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Tabs
oc: Onglets

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Debugging
oc: Desbugatge

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Enable or disable the display of certain page elements.
oc: Activar o desactivar l'afichatge d'unes elements de las paginas.

en: Main menu
oc: Menú principal

en: @current of @max
oc: @current sus @max

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Submitted by !username on !datetime
oc: Somés per !username lo !datetime

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Feed icons
oc: Icônes des flux

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina

en: User Bar First
oc: Primièra barra d'utilizaire
