Omega (7.x-3.0-beta2) - en to et translation catalogue (55 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Pages
et: Lehed

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Content
et: Sisu

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Section
et: Sektsioon

en: Menu
et: Menüü

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Width
et: Laius

en: Configuration
et: Seadistus

en: Position
et: Asukoht

en: Messages
et: Sõnumid

en: next ›
et: järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Tabs
et: Sakid

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Zone
et: Tsoon

en: Regions
et: Regioonid

en: Debugging
et: Silumine

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Enable or disable the display of certain page elements.
et: Teatud lehe elementide kuvamise lubamine või keelamine.

en: Main menu
et: Peamenüü

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Feed icons
et: Voo ikoonid

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Header First
et: Esimene päis

en: Header Second
et: Teine päis

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: Primary Region
et: Peamine regioon

en: ‹ prev
et: ‹ eelmine

en: User Bar First
et: Esimene kasutajariba

en: User Bar Second
et: Teine kasutajariba

en: Action links
et: Tegevuslingid

en: <h3>Layout configuration</h3>
et: <h3>Paigutuse seadistus</h3>

en: This section is empty.
et: See sektsioon on tühi.

en: This zone is empty.
et: See tsoon on tühi.

en: Column count
et: Veergude arv

en: Primary layout
et: Peamine paigutus

en: Media query
et: Meedia päring
