Omega (7.x-3.0-beta2) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Pages
eu: Orriak

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Content
eu: Edukia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Menu
eu: Menua

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site slogan
eu: Guneko leloa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Width
eu: Zabalera

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Position
eu: Kokapena

en: Messages
eu: Mezuak

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Tabs
eu: Fitxak

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Enable or disable the display of certain page elements.
eu: Gaitu edo ezgaitu orrien elementu batzuk bistaratzea

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Feed icons
eu: Feed ikonoak
