Omega (7.x-3.0-beta2) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Pages
he: עמודים

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Content
he: תוכן

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Menu
he: תפריט

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Width
he: רוחב

en: Configuration
he: הגדרות

en: Position
he: מיקום

en: Messages
he: מסרים

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Tabs
he: לשוניות

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Debugging
he: איתור באגים

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Enable or disable the display of certain page elements.
he: הפיכת התצוגה של רכיבים מסויימים בעמוד לזמינים או לא זמינים.

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: @current of @max
he: @current מתןך @max

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Grid settings
he: הגדרות גריד

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Branding
he: מיתוג

en: <h3>Layout configuration</h3>
he: <h3>הגדרות פריסה</h3>

en: Grid system
he: מערכת גריד
