Omega (7.x-3.0-beta3) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Pages
az: Səhifələr

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Content
az: Məzmun

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Menu
az: Menyu

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site slogan
az: Sayt sloqanı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Width
az: Eni

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Position
az: Vəzifə

en: Messages
az: Mesajlar

en: next ›
az: növbəti ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Debugging
az: Sazlama

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
