Omega (7.x-3.0-beta3) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Site slogan
ka: საიტის სლოგანი

en: Width
ka: სიგანე

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Position
ka: პოციზია

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »
