Omega (7.x-3.0-rc1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Content
eo: Enhavo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Menu
eo: Menuo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Site slogan
eo: Slogano de retejo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Position
eo: Loko

en: next ›
eo: sekva ›

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Enable or disable the display of certain page elements.
eo: Ŝaltu aŭ malŝaltu montron de specifaj paĝaj elementoj.

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
