Omega (7.x-3.0-rc1) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Menu
ne: मेनु

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Width
ne: चौडाई

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
