Omega (7.x-3.0-rc2) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Pages
ca: Pàgines

en: Suffix
ca: Sufix

en: Content
ca: Contingut

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Section
ca: Secció

en: Menu
ca: Menú

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site slogan
ca: Eslògan del lloc

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Width
ca: Amplada

en: Configuration
ca: Configuració

en: Position
ca: Posició

en: Messages
ca: Missatges

en: next ›
ca: següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Debugging
ca: Depuració

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Enable or disable the display of certain page elements.
ca: Habilita o inhabilita la visualització d'alguns elements de les pàgines.

en: Main menu
ca: Menú principal

en: @current of @max
ca: @current de @max

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)
