Omega (7.x-3.0-rc3) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Pages
lv: Lapas

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Content
lv: Saturs

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Top
lv: Augša

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Left side
lv: Kreisā puse

en: Middle column
lv: Vidējā kolonna

en: Right side
lv: Labā puse

en: Bottom
lv: Apakša

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Width
lv: Platums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Position
lv: Pozīcija

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Zone
lv: Zona

en: Debugging
lv: Atkļūdošana

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Enable or disable the display of certain page elements.
lv: Atļaut vai aizliegt noteiktu lapas elementu attēlojumu

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)
