Omega (7.x-3.0-rc3) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Home
ps: کور

en: Pages
ps: پاڼې

en: Content
ps: منځپانګه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Configuration
ps: سازول

en: Position
ps: ځاى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
