Omega (7.x-3.0-rc4) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Pages
be: Старонкі

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Content
be: Змесціва

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Top
be: Верх

en: Menu
be: Меню

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Bottom
be: Знізу

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Site slogan
be: Слёган сайту

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Width
be: Шырыня

en: Configuration
be: Налады

en: next ›
be: наступная ›

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Enable or disable the display of certain page elements.
be: Уключыць або адключыць паказ пэўных элементаў старонак.

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: @current of @max
be: @current з @max

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: (active tab)
be: (актыўны таб)
