Omega (7.x-3.0-rc4) - en to lt translation catalogue (48 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Content
lt: Turinys

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Top
lt: Viršus

en: Section
lt: Sekcija

en: Menu
lt: Meniu

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Left side
lt: Kairė pusė

en: Middle column
lt: Vidurinis stulpelis

en: Right side
lt: Dešnė pusė

en: Bottom
lt: Apačia

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Width
lt: Plotis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Position
lt: Pozicija

en: Messages
lt: Žinutės

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Left above
lt: Kairė viršuj

en: Right above
lt: Dešinė viršuj

en: Left below
lt: Kairė žemiau

en: Right below
lt: Dešinė žemiau

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Zone
lt: Zona

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Enable or disable the display of certain page elements.
lt: Įjungia ar išjungia tam tikrų puslapio elementų rodymą.

en: Preface First
lt: Antraštė pirma

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Feed icons
lt: Srauto ikonos
