Omega (7.x-3.0-rc5) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Top
sv: Överst

en: Section
sv: Sektion

en: Menu
sv: Meny

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Left side
sv: Vänster sida

en: Middle column
sv: Mittenkolumn

en: Right side
sv: Höger sida

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Site slogan
sv: Webbplatsens slogan

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Width
sv: Bredd

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Messages
sv: Meddelanden

en: next ›
sv: nästa ›

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Tabs
sv: Flikar

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Left above
sv: Övre vänstra

en: Right above
sv: Övre högra

en: Left below
sv: Undre vänstra

en: Right below
sv: Undre högra

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Zone
sv: Zon

en: Regions
sv: Regioner

en: Debugging
sv: Felsökning

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Enable or disable the display of certain page elements.
sv: Visa eller dölj vissa element på sidorna.

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: @current of @max
sv: @current av @max

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: (active tab)
sv: (aktiv flik)

en: Media query
sv: Databasfråga för media
