Omega (7.x-3.0) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Pages
ast: Páxines

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Content
ast: Conteníu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Top
ast: Cimeru

en: Menu
ast: Menú

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Site slogan
ast: Eslogan del sitiu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Width
ast: Anchu

en: Configuration
ast: Configuración

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
